UA

«Клієнтам банків треба психологічно звикнути, що обмежень на відшкодування вкладів немає», – О.Клименко

Звичка українських вкладників «дробити» свої вклади між кількома банками поступово стане архаїзмом. Таку думку висловив член правління ОТП Банку з розвитку роздрібного бізнесу Олег Клименко у коментарі журналістам щодо закону про стовідсоткові гарантії депозитів на час воєнного стану.

«Звісно, усі ми пам’ятаємо часи, у т.ч. під час попередніх криз, коли сума відшкодування одного вкладу не перевищувала 150-200 тис. грн, і з ринку пішло багато неплатоспроможних банків», – відзначив банкір.

Водночас він нагадав, що після того, як Президент підписав відповідний закон, відшкодування вкладів населення Фондом гарантування покриватиме 100% розміщеної у банку суми. «Принаймні на час воєнного стану та трьох місяців після його закінчення. А після цього сума відшкодування становитиме 600 тис. грн», – нагадав О.Клименко.

«Хоча ще чимало вкладників продовжують «розділяти» кошти між банками та тримати на рахунках по 200 тис. грн. А даремно, адже за нових умов розміщення більших сум в одному банку збереже час, кошти, а інколи і спокій клієнта!» – зауважив банкір.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація