UA

ОТП Банк розіграв перший електроскутер у межах акції «Бути вільним!»

ОТП Банк розіграв перший електроскутер у межах акції «Бути вільним!»

ОТП Банк розіграв перший електроскутер у межах акції «Бути вільним!» у п’ятницю, 10 червня.

Розіграш відбувся у прямому ефірі на сторінці банку у Фейсбуці, переможця було обрано за допомогою сервісу для рандомних виборів random.org. Ним став 42-річний киянин Максим Нежура.

Максим користується послугами банку з 2016 року, зокрема, картками, також зберігав кошти на депозиті. Для того, щоб подивитися розіграш у прямому ефірі, спеціально створив акаунт у Фейсбуці – раніше соцмережами він не користувався.

«Я ніколи не вважав себе «улюбленцем долі». У лотереї не вигравав, у жодних розіграшах мені не таланило. Тож коли менеджер Столичного відділення запропонувала мені взяти участь в акції «Бути вільним!», де можна виграти електроскутер, я поставився до цього скептично. Але про придбання електросамоката чи скутера ми з дружиною думали давно, адже це і зручно, і економно, тому я таки долучився до акції і відкрив депозит. Тепер я зможу пересуватися вулицями столиці швидко і вільно!», – розповів переможець.

У межах акції «Бути вільним!» впродовж наступних двох місяців ОТП Банк розіграє ще чотири електроскутери. Найближчий розіграш відбудеться 24 червня.

Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно:

  • протягом періоду акції відкрити депозит або ощадний вклад, який бере участь в акції, на суму від 10 000 грн завітавши у найближче відділення банку чи у мобільному додатку OTP Smart.
  • або
  • протягом періоду акції докласти суму від 10 000 грн на ощадний вклад, що вже був відкритий в ОТП Банку до початку акції;
  • надіслати свої дані за формою.

Детальніше про акцію читайте за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація