UA

ОТП Банк надає кредити готівкою приватним підприємцям

ОТП Банк надає кредити готівкою приватним підприємцям

ОТП Банк надає можливість отримати готівковий кредит для фізичних осіб-підприємців під заставу строкового депозиту у національній валюті, доларах США та у євро. Заставою може виступати як строковий депозит безпосередньо позичальника, так і депозит (ФОП) третьої особи – приватного підприємця.

Отримати кредит можна через касу банку або шляхом перерахування на поточний/картковий рахунок, відкритий в ОТП Банку. Сума кредиту може складати від 100 тис. грн до 1,150 млн грн, строк користування кредитом – від 30 днів до 12 місяців.

Забезпеченням за кредитом є Строковий банківський вклад (Депозит) в ОТП Банку, що розміщений у тому ж відділенні, де клієнт отримує кредит у гривні, доларах США та євро.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація