UA

Різкого підвищення кредитних ставок найближчим часом не буде, – Л.Сирота

Різкого підвищення кредитних ставок найближчим часом не буде, – Л.Сирота

Різкого зростання ставок за кредитами у червні – липні у результаті підвищення облікової ставки НБУ до 25% річних не відбуватиметься, повідомила директор департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку Л.Сирота.

Зокрема, за її словами, «за діючими кредитними лініями на кредитних картках збільшення відсоткових ставок найближчим часом не відбудеться, відповідно до укладених договорів. Щодо ставок за новими кредитними картками, вони залежитимуть від вартості ресурсів, але різко не зростатимуть протягом червня».

Дещо більше – до 8-10% річних може скласти приріст ставок за готівковими кредитами. Утім, це буде залежати від вартості ресурсів на ринку, яка на її думку, може повільно збільшитися у найближчий перспективі. «Швидше за все подорожчають лише короткострокові, одно- і тримісячні вклади, що може привести до збільшення вартості нових кредитів», — вважає банкірка.

Водночас, як підкреслила Л.Сирота, за вже наданими готівковим кредитам, а також за кредитами на придбання авто процентні ставки в ОТП Банку не змінюватимуться, адже є фіксованими на весь строк кредиту згідно з умовами укладених договорів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація