UA

ОТП Банк допомагає Центру соціально-психологічної реабілітації дітей відновити роботу

ОТП Банк допомагає Центру соціально-психологічної реабілітації дітей відновити роботу

ОТП Банк допомагає Обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей у с.Хмільниця Чернігівської області відновити роботу після мародерств з боку російських військових. Зокрема, працівники банку зібрали і передали кошти та необхідні речі для вихованців закладу – одяг, книги, канцелярські набори. Як розповіла директор центру Олена Лукашенко, це допоможе повернути затишок та налагодити побут.

Ще раніше, у квітні, банк направив кошти на ремонт будівлі – російські військові позривали замки, зламали двері й винесли із закладу багато дитячих речей. Під час вторгнення до центру ніхто з вихованців чи персоналу не постраждав – усі вони встигли вчасно виїхати до більш безпечних районів країни.

Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у с. Хмільниця Чернігівської області – підшефний дитячий заклад ОТП Банку. Працівники банку традиційно збирали кошти і допомогу для його вихованців, влаштовували для них свята та цікаве дозвілля.

В підтримці наша сила, тож співробітники ОТП Банку навіть у складні часи продовжують свою місію допомоги дітям України.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація