UA

«Банки якомога довше триматимуть депозитні ставки на прийнятному рівні, аби кредитувати економіку», – В.Мудрий

«Банки якомога довше триматимуть депозитні ставки на прийнятному рівні, аби кредитувати економіку», – В.Мудрий

Українські банки, особливо великі, якомога довше триматимуть ставки за депозитами на прийнятному рівні, аби продовжувати кредитування економіки. Таке бачення висловив голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий.

«Зараз у країні війна, і ми повинні думати про об'єднання зусиль заради відновлення бізнесу, забезпечення робочих місць, відбудови економіки у цілому. Якщо банки підвищать депозитні ставки до 18%, кредитна ставка складатиме 27% річних та вище – такого рівня ставок не витримає жодний бізнес, тим більше за сьогоднішніх умов: зниження загальної купівельної спроможності, обмеженого попиту, порушеної інфраструктури та системи постачань", – пояснив Володимир Мудрий.

Він відзначив, що ОТП Банк має велику клієнтську базу, і рішення про зміну ставок мають враховувати не лише питання прибутку банку в моменті, але і реалізацію довгострокових цілей.

«Досвід минулих криз, показує що в турбулентні періоди відбувається притік депозитів саме у великі надійні банки, адже підвищена ставка – це давно не головний аргумент для вибору місця, де зберігати кошти», – підкреслив банкір.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація