UA

ОТП Банк працюватиме у День Конституції України

ОТП Банк працюватиме у День Конституції України

ОТП Банк працюватиме у День Конституції України, у вівторок, 28 червня, та у понеділок, 27 червня.

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», у період дії воєнного стану в Україні скасовано святкові дні.

Таким чином, Національний банк скасував перенесення роботи банківської системи з понеділка 27 червня – на суботу 2 липня. Цей день буде вихідним. Натомість 27 та 28 червня (День Конституції України) 2022 року будуть робочими днями банківської системи.

Міжбанківські перекази через систему СЕП здійснюватимуться:

  • у період із 25 до 27 червня – датою банківського дня 27 червня;
  • 28 червня – датою банківського дня 28 червня;
  • у період із 2 до 4 липня – датою банківського дня 4 липня.

Графік роботи відділень банку, як завжди, буде опубліковано на сторінці у Facebook і у Telegram-каналі, а також на офіційному сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація