UA

ОТП Банк пропонує пенсіонерам депозит «Абсолютна перевага» за ставкою 9% річних.

ОТП Банк пропонує пенсіонерам строковий депозит «Абсолютна перевага» за ставкою 9% річних. Проценти за депозитом виплачуються щомісяця на поточний рахунок/карту або шляхом капіталізації.

Депозит «Абсолютна перевага» можна відкрити у гривні у сумі від 2 тис. грн строком на 3 місяці (без автопролонгації) у будь –якому відділенні ОТП Банку.

Поповнення та часткове зняття вкладу умовами депозиту не передбачено. Відкриття поточного та вкладного рахунку – безкоштовне.

Оформити депозит «Абсолютна перевага» можуть пенсіонери – клієнти ОТП Банку, які отримують пенсію або подали заявку на її отримання на картку Visa «Особлива» чи картку «Соціальна» ОТП Банку. Випуск і обслуговування картки «Соціальна» та пенсійної картки «Особлива» є безкоштовними. Плата не знімається ні за зняття готівки у банкоматах усіх банків на території України, ні за зарахування коштів від Пенсійного фонду, ні за смс-інформування про транзакції по картках та про залишок на картковому рахунку.

Як відзначив член правлення з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку О. Клименко, «ми розуміємо, що люди похилого віку є найбільш вразливою частиною суспільства, особливо в умовах воєнного стану. Тому, на тлі підвищення облікової ставки НБУ та загального подорожчання ресурсів на ринку прийняли рішення про суттєве підвищення ставок за депозитами саме для них. За його словами, «окрім підвищеної депозитної ставки, до речі, наразі найвищої для пенсіонерів на ринку, банк пропонує клієнтам, хто незалежно від віку отримують пенсію на картку ОТП Банку, і додаткові привілеї, якими не можуть скористатися інші клієнти та клієнти інших банків, зокрема, користування цілодобовою підтримкою з командою «Лесик з ОТП».

Сервіс «Лесик з ОТП» безкоштовно надає цілободову підтримку клієнтам – держателям картки «Особлива» у вигляді інтерактивної розмови та задовольняє будь-які нагальні потреби та запити: підбір медикаментів, лікарів, знаходження необхідних товарів, пошук житла у разі вимушеного переселення, волонтерів та організації, що надають гуманітарну допомогу, тощо

Також менеджери сервісу забезпечують клієнтів безоплатними консультаціями лікаря-спеціаліста з питань довголіття (раз на три місяці) та надають протягом року вітамінну підтримку чи медикаменти через сайт Liki 24 або проходження перевірки зору у будь-якій оптиці мережі «Люксоптика». Пропозиція доступна за умови здійснення трьох торговельних транзакцій пенсійною карткою від 100 грн кожна протягом останніх 30 днів.

Скористатися сервісом можна через чат-бот, що встановлюється у смартфоні, або за номером телефону 0800 50 43 43., що на початку травня п.р. було запущено ОТП Банком для обслуговування клієнтів, які через різні обставини не мають можливості скористатися чат-ботом, утім потребують допомоги. Дзвінки на номер безкоштовні для всіх клієнтів українських операторів.

У вересні 2021 р. проєкт ОТП Банку із запуску спеціального сервісу персональних асистентів на базі пенсійної картки «Особлива» вже отримав відзнаку від платіжної системи Visa «Проєкт року».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація