UA

Українці отримали з-за кордону через ОТП Банк грошові перекази на суму 2 млрд грн

Українці отримали з-за кордону через ОТП Банк грошові перекази на суму 2 млрд грн

Клієнти ОТП Банку – фізичні особи отримали з-за кордону понад 20 тисяч грошових переказів на загальну суму близько 2 млрд грн за період з січня по початок травня 2022 року.

Найчастіше перекази здійснювалися за допомогою SWIFT, серед платіжних систем найпопулярнішою є Western Union.

Найбільшу кількість переказів, здійснених через міжнародні платіжні системи, було відправлено зі США, Італії, Німеччини. SWIFT-перекази найчастіше пересилали зі США, Великої Британії, Німеччини, Кіпру.

Отримати в ОТП Банку перекази через міжнародні системи грошових переказів Western Union та Money Gram можна у доларах США, євро та гривні (для переказів WU). SWIFT-перекази в ОТП Банку можна отримати у більш ніж 10 різних валютах, серед яких — долари США, євро, швейцарські франки, фунти стерлінгів, польські злоті, канадські долари та ін.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація