UA

Підвищення курсу на 25% є цілком логічним та очікуваним кроком НБУ, – СЕО ОТП Банку

Підвищення курсу на 25% є цілком логічним та очікуваним кроком НБУ, – СЕО ОТП Банку

Підвищення курсу на 25% є цілком логічним кроком з боку НБУ, вважає Володимир Мудрий, голова правління ОТП Банку.

За його словами, такий рівень девальвації гривні фактично відповідає поточному рівню інфляції, що складає наразі 21%, та співвідношенню долару США до євро, який укріпився приблизно на 5%.

Перш за все, як підкреслив В. Мудрий, це рішення забезпечило для ринку більш прозорий курс, хоча і адміністративними заходами, та зменшило негативні очікування щодо рівня девальвації.

«Для економіки у цілому – таке рішення є корисним, адже додає прозорості щодо реальної ситуації в економіці. Також «занижений» курс призводив до завищення передоплати на імпорт та відтермінування отримання валютної виручки при експорті», – відзначив банкір.

До того ж, на його думку, саме прозорість курсу сприятиме перегляду ставок за депозитами, якого до сих пір не відбувалося, навіть за умови підвищення облікової ставки НБУ.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація