UA

ОТП Банк припиняє роботу відділення «Таврійське» в м. Запоріжжя

ОТП Банк припиняє роботу відділення «Таврійське» в м. Запоріжжя за адресою вул. Перемоги, 59, з 15 серпня 2022 р. Рішення прийнято з метою покращення рівня обслуговування клієнтів та ефективного розвитку та використання потенціалу регіональної мережі банку.

У зв’язку з цим, обслуговування клієнтів відділення здійснюватиметься у відділенні ОТП Банку «Дніпровське», розташованому за адресою: м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 18.

З усіх питань про подальше обслуговування можна звернутися до Інформаційного центру банку (044) 490 05 00 (цілодобово).


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація