UA

Тарифний пакет «Лояльний» від ОТП Банку у п’ятірці кращих для бізнесу, — Bankchart

Тарифний пакет «Лояльний» від ОТП Банку у п’ятірці кращих для бізнесу, — Bankchart

Тарифний пакет «Лояльний» для корпоративних клієнтів від ОТП Банку увійшов до п’ятірки кращих пакетів для юридичних осіб у відповідному рейтингу, складеному аналітиками сайту Bankchart.

Зокрема у дослідженні від 1 серпня 2022 р. було проаналізовано 16 найбільших українських банків, що надають послуги РКО для приватних підприємців і підприємств.

Тарифний пакет «Лояльний» діє для корпоративних клієнтів АТ «ОТП Банк», які вперше відкрили рахунок у банку. Згідно з його умовами, безкоштовними є: відкриття поточного рахунку клієнта, підключення системи Клієнт-Банк «Click OTPay» для нових клієнтів, виконання електронних вихідних платежів в національній валюті протягом розрахункового місяця протягом трьох місяців з дати відкриття першого рахунку, ведення рахунку, що функціонує, протягом трьох місяців з дати відкриття першого рахунку. Після завершення трьох місяців клієнт автоматично переводиться на інший тарифний пакет відповідно до узгоджених з ним умов обслуговування.

Ознайомитися з дослідженням Bankchart можна за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація