UA

ОТП Банк скасовує комісію за поповнення карток в мережі City24

Наразі комісія за поповнення будь-яких карток, емітованих ОТП Банком, в мережі терміналів внутрішньодержавної платіжної системи City24, яка декілька років поспіль за результатом моніторингу визнається Національним банком України важливою платіжною системою, складає 0 грн. Попередньо розмір комісії становив 5 грн.

Мережа терміналів City24 налічує понад 20 000 терміналів у більш ніж 2 000 населених пунктів по всій території України. Повний перелік терміналів доступний за посиланням.

Таким чином, поповнити картку ОТП Банку готівкою в гривні можна:

  • безкоштовно через термінали City24 на – будь-яку суму, відповідно до обмежень НБУ – до 5 000 грн за одну транзакцію;
  • безкоштовно через банкомати ОТП Банку
  • в касі ОТП Банку власником рахунку або третьою особою (поповнення на суми більші 5 000 грн здійснюються за наявності паспорту), комісія згідно з тарифами банку;
  • - в касі будь-якого банку України за повними реквізитами (поповнення на суми більші 5 000 грн здійснюються за наявності паспорту), комісія згідно з тарифами банку, в якому здійснюється операція.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація