UA

ОТП Банк скасовує комісію за поповнення карток в мережі City24

Наразі комісія за поповнення будь-яких карток, емітованих ОТП Банком, в мережі терміналів внутрішньодержавної платіжної системи City24, яка декілька років поспіль за результатом моніторингу визнається Національним банком України важливою платіжною системою, складає 0 грн. Попередньо розмір комісії становив 5 грн.

Мережа терміналів City24 налічує понад 20 000 терміналів у більш ніж 2 000 населених пунктів по всій території України. Повний перелік терміналів доступний за посиланням.

Таким чином, поповнити картку ОТП Банку готівкою в гривні можна:

  • безкоштовно через термінали City24 на – будь-яку суму, відповідно до обмежень НБУ – до 5 000 грн за одну транзакцію;
  • безкоштовно через банкомати ОТП Банку
  • в касі ОТП Банку власником рахунку або третьою особою (поповнення на суми більші 5 000 грн здійснюються за наявності паспорту), комісія згідно з тарифами банку;
  • - в касі будь-якого банку України за повними реквізитами (поповнення на суми більші 5 000 грн здійснюються за наявності паспорту), комісія згідно з тарифами банку, в якому здійснюється операція.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація