UA

Сума вкладень клієнтів ОТП Банку в ОВДП у жовтні перевищила 1 млрд грн

Сума вкладень клієнтів ОТП Банку в ОВДП у жовтні перевищила 1 млрд грн

Клієнти ОТП Банку – фізичні особи придбали ОВДП на загальну суму 1 млрд 111 млн грн в еквіваленті протягом жовтня. Про це повідомив член правління ОТП Банку з розвитку роздрібного бізнесу Олег Клименко.

«Майже 80% цінних паперів у жовтні було придбано нашими клієнтами саме через застосунок OTP Bank UA. Тобто вони мали змогу напряму виходити на аукціони Міністерства фінансів і купувати державні облігації за ціною міністерства. За обсягами «доларові» інвестиції стали найбільшими – майже 20 млн дол США  (88%) вклали наші клієнти у військові державні облігації через мобільний застосунок протягом минулого місяця», – відзначив банкір.

Як наголосив банкір, це — перші підсумки придбань держпаперів через застосунок на аукціонах, адже такий сервіс було запущено на початку жовтня п.р. За його словами, зручність і швидкість оформлення угод приваблює як нових, так і діючих інвесторів в ОВДП серед клієнтів банку. «Крім того, це також можливість допомогти економіці країни», – розповів О.Клименко.

Нагадаємо, ОТП Банк у жовтні став першим банком, що відкрив своїм клієнтам доступ до унікального сервісу: можливості купувати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) напряму на аукціонах Міністерства фінансів України через мобільний застосунок OTP Bank UA.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація