UA

ОТП Банк провів семінар «Зміни у валютному та податковому законодавстві» для корпоративних клієнтів

ОТП Банк провів семінар «Зміни у валютному та податковому законодавстві» для корпоративних клієнтів

ОТП Банк провів черговий семінар «Зміни у валютному та податковому законодавстві» для корпоративних клієнтів, що відбувся вчора у готелі «Hillton Kyiv» разом зі своїм партнером – юридичною компанією Crowe Mikhailenko.

Перед майже 60 клієнтами виступили спікери від банку на теми фінансового моніторингу, оформлення документів при проведенні експортних та імпортних операцій, онлайн обслуговуванні у інтернет-банкінгу та відповіли на запитання клієнтів. Адвокати Crowe Mikhailenko розказали про останні обмеження на валютному ринку, поновлення податкових перевірок та зміни у податковому законодавстві та практику їх проведення,

«Ми продовжимо проводити такі заходи для клієнтів і в наступному році. З одного боку, дуже важливо бути з клієнтами в одному інформаційному полі, своєчасно інформувати та попереджувати їх про законодавчі нововведення, яких зараз дуже багато, та їхні наслідки для бізнеса. А з іншого необхідно розказувати про сервісні та продуктові вдосконалення , що банк впроваджує для покращення сервісу та комфорту клієнтів», — зазначила директор департаменту корпоративних продуктів та сервісу Тетяна Матійко.

Раніше подібні заходи ОТП Банк проводив у Дніпрі, Києві та Львові.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація