UA

ОВДП на суму 6,3 млрд грн в еквіваленті придбали протягом минулого року клієнти ОТП Банку

ОВДП на суму 6,3 млрд грн в еквіваленті придбали протягом минулого року клієнти ОТП Банку

Протягом 2023 року клієнти ОТП Банку придбали облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) на загальну суму 6,3 млрд грн в еквіваленті, що на 153% перевищує показник 2022 року.

Кількість угод склала 2064, на 115% більше, ніж у 2022.

«Мінімальний чек інвестицій у минулому році становив 8640 грн, максимальний – понад 109 млн грн в еквіваленті. У четвертому кварталі 2023 року ОТП Банк став першим і наразі єдиним банком, який надає своїм клієнтам доступ до унікального сервісу – можливості купувати ОВДП напряму на аукціонах Міністерства фінансів. Цю опцію реалізовано через мобільний застосунок OTP Bank UA, і щомісяця нею користується усе більше клієнтів. Якщо в жовтні ОВДП онлайн придбало 79,5% користувачів, то в грудні цей показник становив вже 93,3%», – розповіла product owner Private Banking ОТП Банку Валерія Овчарук.

За обсягами в 2023 році переважали доларові інвестиції в ОВДП – 5,3 млрд грн в еквіваленті (83% від загального залучення). Відповідно гривневі склали 825,4 млн грн (13%), в євро – 252,4 млн грн в еквіваленті (4%).

«Доларові облігації для клієнтів – це можливість надійно зберегти і примножити кошти, бо валютні ОВДП мають більший відсоток дохідності, якщо порівнювати їх з валютними банківськими депозитами. До того ж державні облігації не оподатковуються, як банківські вклади. А ще – це можливість підтримати економіку країни, адже клієнт, який купує ОВДП, дає позику державі, натомість отримує 100% зобов’язання від неї повернути кошти у встановлений термін з відсотками», – наголосила В.Овчарук.  

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація