UA

ОТП Банк отримав відзнаку в номінації «Кращий банк для нарахування зарплати»

ОТП Банк отримав відзнаку в номінації «Кращий банк для нарахування зарплати»

ОТП Банк посів третє місце у номінації «Кращий банк для нарахування зарплати» у межах щорічної премії Prostobank Awards 2024.

Як зазначається на сайті компанії «Простобанк Консалтинг», яка проводила дослідження, при визначені переможців враховувалися тарифи з відкриття та обслуговування карток, вартість поповнення та зняття коштів, а також здійснення переказів, тариф із зарахування зарплати, мережа банкоматів та терміналів тощо.

Серед переваг зарплатних карток від ОТП Банку є: можливість знімати готівку без комісії в усіх банкоматах України, а також в касах торговельних точок (комісія — 5 грн), безкоштовно поповнювати картку в мережі терміналів City24, користуватися карткою закордоном з вигідним курсом валют та без комісії за конвертацію, розраховуватися в торговельних мережах та Інтернеті без додаткових оплат, брати участь в акціях від Банку та партнерів.

Держателі зарплатних карток ОТП Банку мають змогу користуватися усіма зручними та корисними опціями лагідного мобільного банкінгу OTP Bank UA: відкривати та керувати ощадним вкладом з вільним доступом до коштів, оформлювати страхове покриття ризиків «шахрайських операцій» та «нещасних випадків», сплачувати за телефон, телебачення й інтернет, а також користуватися іншими сервісами.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація