UA

Повідомлення про зміни у публічному договорі про видачу та обслуговування платіжних карток

Шановний Клієнте!

Повідомляємо Вас про зміни у публічному договорі про видачу та обслуговування платіжних карток (Договір), який набирає чинності з 03.05.2024 року (останні зміни підсвічено маркером для Вашої зручності), а саме:доповнено п.4.4.13.2., п. 6.1.26.-6.1.27.,п.6.5.2.6., п.8.3.2.2. п. 8.3.3.1.,п.13.1. п.13.4.4., п.14.1.6.,п.14.2.13.,п.18.4. додано п. 5.1.1.2., п. 30-31, видалено п.12.2 «Особливості бонусних програм».У разі незгоди зі змінами клієнт має право до дати набрання змінами чинності достроково розірвати договір без сплати додаткової Комісійної винагороди банку за його розірвання, попередньо погасивши всю заборгованість за договором. В іншому випадку такі зміни вважаються погодженими клієнтом, якщо до дати, з якої вони застосовуватимуться, клієнт не повідомить банк про розірвання договору зі сплатою заборгованості за договором. Ознайомитися з оновленим договором можете за наступним посиланням.

Для того щоб не пропустити останні новини банку, щодо зміни тарифів банку та публічного договору про видачу та обслуговування платіжних карток, рекомендуємо приєднатися до групи «OTP Bank, Україна» наших каналів комунікації в месенджерах Viber/Telegram.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація