UA

Best fintech collaboration: ОТП БАНК отримав нагороду за спільну програму з Проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»

Best fintech collaboration: ОТП БАНК отримав нагороду за спільну програму з Проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»

АТ «ОТП БАНК» відзначено в номінації Best fintech collaboration за реалізацію спільної програми з Проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу».

Нагороду вручено у межах щорічної премії Ukrainian FinTech Awards 2024. 

Спільна грантова програма ОТП БАНК та Проєкту розпочала діяти восени 2023 року. Вона спрямована на підтримку мікро-, малих і середніх підприємств України шляхом цільового фінансування за відсотковою ставкою 7% річних (протягом першого року дії кредитного договору) та 0,1% річних (у разі угоди купівлі-продажу з партнером Банку). Бенефіціарами грантової програми Проєкту та ОТП БАНК є підприємства, що постраждали від війни, або мають вирішальне значення для відновлення економіки, або мають переважну частку жінок у структурі власності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація