UA

Для допомоги Охматдиту: ОТП БАНК переказав 1 млн грн на відновлення дитячої лікарні

Для допомоги Охматдиту: ОТП БАНК переказав 1 млн грн на відновлення дитячої лікарні

АТ «ОТП БАНК» здійснив переказ у сумі 1 млн грн благодійному фонду «Охматдит – здорове дитинство». Так Банк робить внесок у відновлення дитячого медичного закладу.

Клієнти та співробітники Банку також долучилися до збору коштів на допомогу лікарні. Протягом двох діб після трагедії через застосунок OTP Bank UA українські благодійники переказали 1,19 млн грн на рахунок фонду Охматдиту.

Нагадаємо, 8 липня 2024 року Охматдит постраждав від ракетної атаки: під час обстрілу було пошкоджено корпуси медзакладу, зруйновано деякі будівлі, вибиті вікна та шибки.

НДСЛ «Охматдит» — це найбільша дитяча лікарня України. Вона нараховує 130 років, має понад 80 відділень, обслуговує більше 20 тис. пацієнтів та здійснює близько 10 тис. операцій на рік.

З 24 лютого 2022 року ОТП Група в Україні активно долучається до підтримки країни та українців в часи війни. У липні 2024 року загальна сума допомоги склала 178,7 млн грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація