Внесені зміни до складу Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»

 

За результатами розгляду питань порядку денного позачергових Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП БАНК», які відбулися 1 червня 2018 року, єдиний акціонер банку - ВАТ ОТП Банк (Угорщина) прийняв рішення з 1 червня 2018 року припинити повноваження члена Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» пана Тамаша Аттіли Ковач (Tamás Attila Kovács) та призначити пана Аут Хенріка (Auth Henrik) на посаду члена Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежного), починаючи з 1 червня 2018 року на строк до дати проведення наступних річних Загальних Зборів Акціонерів АТ «ОТП БАНК» у 2019 році.

Таким чином, оновлений склад Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» із повноваженнями, що діють до дати проведення наступних річних Загальних зборів Акціонерів у 2019 р.:

  • пан Золтан Майор (Zoltán Major) – голова Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пані Агнеш Юліанна Куммер (Ágnes Julianna Kummer) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Петер Янош Беше (Péter János Bese) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Габор Ілльєш (Gábor Illyés) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Золтан Тотматьяш (Zoltán Tóthmátyás) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Ентоні Радев (Anthony Radev) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежний);
  • пан Шандор Ваці (Sándor Váci) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежний);
  • пан Аут Хенрік (Auth Henrik) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежний).   

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 4 Червня 2018