ОТП Банк дарує 500 гривень при відкритті Акційного депозиту

 

З 1 жовтня по 30 листопада 2018 року включно клієнти можуть відкрити строковий Акційний депозит та отримати 500 грн у подарунок. Для цього достатньо завітати до найближчого відділення ОТП Банку або скористатися можливістю дистанційного відкриття депозиту онлайн за допомогою інтернет-банкінгу OTP Smart.

У рамках Акційного депозиту діють наступні умови:

  • депозит з виплатою відсотків після закінчення дії договору;
  • мінімальна сума вкладу – 20 000 грн;
  • строк депозиту – 4 місяці (120 – 125 днів);
  • відсоткова ставка – 12%;
  • можливість поповнення мінімум на 1 000 грн;
  • валюта депозиту – гривня.

Додаткові умови:

  • у період строку дії депозиту, клієнту необхідно зробити безготівкові розрахунки за будь-якими картками, емітованими ОТП Банком, на суму 1 000 грн в місяць або на загальну суму 5 000 грн та більше за 4 місяці;
  • під безготівковими розрахунками маються на увазі розрахунки карткою в торговельно-сервісній мережі в Україні та поза її межами і розрахунки карткою в мережі Інтернет.

Подарункові 500 грн клієнт отримує протягом 5-ти банківських днів з дати відкриття Акційного депозиту на поточний або картковий рахунок учасника Акції, відкритий в АТ «ОТП БАНК». Важливо, що 500 грн можуть бути нараховані учаснику Акції лише один раз в межах 31 календарного дня з дати відкриття Акційного депозиту.

Більше інформації про Акційний депозит можна дізнатися за посиланням: https://www.otpbank.com.ua/landing-page/promo-deposit/.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 4 Жовтня 2018