UA

Додатковий плюс грошових переказів від OTP Bank

В ОТП Банку діє зручний і налагоджений функціонал грошових переказів за допомогою різних систем, що дозволяє клієнтам пересилати і отримувати гроші легко, швидко і надійно. До послуг клієнтів пропонуються відправлення та виплата переказів у гривні, доларах США і євро. Чотири системи грошових переказів, які пропонує ОТП Банк, є найбільш затребуваними в Україні та надають нашим клієнтам можливість оптимального вибору.

Так, за допомогою систем грошових переказів Western Union, MoneyGram, Contact і Leader, у клієнтів ОТП Банку є можливість швидких грошових переказів по всьому світу та по Україні. За кілька хвилин після відправлення грошовий переказ стає доступним для отримання адресатом у будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування клієнтів. Також ОТП Банк пропонує своїм клієнтам послуги адресних переказів за допомогою систем Contact і Leader, які потребують трохи більше часу на доставку (від години до доби), але мають перевагу адресної видачі коштів (тобто відправник чітко вказує адресу отримання переказу).

Додатковим приємним плюсом до переваг переказів з ОТП Банком є спеціальний подарунок-сувенір. Його зможуть гарантовано отримати всі клієнти, які здійснять грошовий переказ в ОТП Банку в період з 19 серпня по 30 вересня 2013 року, відразу після проведення операції.

Нагадаємо, відповідно до Постанови Правління Національного банку України №496, без відкриття поточного рахунку клієнти можуть відправляти до 15 000 грн. на день і отримувати до 150 000 грн. на місяць. Детальніше про послугу грошових переказів в ОТП Банку можна дізнатися на сайті.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація