Грошові перекази

 
  

Ми допоможемо Вам передати або отримати гроші ЛЕГКО, ШВИДКО та НАДІЙНО!

Коли рідні та близькі знаходяться в різних кінцях земної кулі, проявіть їм заботу, надішліть гроші! За допомогою міжнародних систем грошових переказів в ОТП Банку ми зможемо це зробити легко, швидко та надійно!

OTP Bank пропонує фізичним особам послуги відправлення та отримання швидкісних грошових переказів по усьому світу та по Україні. Через декілька хвилин після відправлення грошовий переказ стає доступним для отримання адресатом в будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування клієнтів Western Union (Western Union Network (France) SAS, Адреса: 92095 France, 5-6 Place de l’Iris, Paris la Defense CEDEX) та MoneyGram (MoneyGrаm Payment Systems, Inc. Адреса: 1550 Utica Avenue South, Minneapolis, MN 55416, USA).

До послуг клієнтів пропонуються відправлення* та виплата переказів в гривні, в доларах США та в євро.

Порядок (умови) здійснення переказу коштів: детально описані на сайті Western Union та MoneyGram.

Системи грошових переказів, які пропонує ОТP Bank, є найбільш затребуваними в Україні та надають нашим клієнтам можливість оптимального вибору.

Назва системи грошових переказів Кількість країн Валюта здійснення переказу за межі, із-за меж України Валюта здійснення переказу в межах України Кількість пунктів, тисяч
Western Union понад 200 EUR, USD UAH понад 450
MoneyGram 192 EUR, USD - 267
MOSST Payments** Україна - UAH

Для відправлення або отримання переказу необхідно мати при собі паспорт або документ, що його замінює.

При відправленні грошового переказу (в залежності від системи грошових переказів) клієнти можуть скористатися такими додатковими послугами:

  • Доставка чека одержувачу переказу;
  • Надання по телефону повідомлення про переказ;
  • Відправлення разом з  переказом короткого текстового повідомлення.

Дозвіл на вивезення валюти через митний кордон України оформлюється згідно чинного законодавства та діючих тарифів Банку.

Cтроки зарахування коштів отримувачам: грошові перекази за допомогою системи Western Union та Money Gram стають доступними для виплати протягом декількох хвилин.

Всі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами*** системи переказу коштів Western Union та Money Gram, мають вирішуватись шляхом переговорів, а також в судовому порядку відповідно до законодавства України.

* При відправленні та виплаті переказів існують певні вимоги та обмеження, що встановлюються Національним банком, стосовно суми та мети переказу.

** Система тимчасово не працює.

*** Користувачами системи переказу коштів Western Union є відправники та отримувачі переказів.

В разі виникнення питань щодо переказів можна звернутися на відділення або до Інформаційного центру Тел.: 044 490-05-00, 044 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку) або є можливість Надіслати листа.

З курсом валют можно ознайомитися на сайті АТ ОТП Банку.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).