Грошові перекази

 
  

Ми допоможемо Вам передати або отримати гроші ЛЕГКО, ШВИДКО та НАДІЙНО!

Коли рідні та близькі знаходяться в різних кінцях земної кулі, проявіть їм заботу, надішліть гроші! За допомогою міжнародних систем грошових переказів в ОТП Банку ми зможемо це зробити легко, швидко та надійно!

OTP Bank пропонує фізичним особам послуги відправлення та отримання швидкісних грошових переказів по усьому світу та по Україні. Через декілька хвилин після відправлення грошовий переказ стає доступним для отримання адресатом в будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування клієнтів Western Union та MoneyGram.

До послуг клієнтів пропонуються відправлення* та виплата переказів в гривні, в доларах США та в євро.

Дві системи грошових переказів, які пропонує ОТP Bank, є найбільш затребуваними в Україні та надають нашим клієнтам можливість оптимального вибору.

Назва системи грошових переказів Кількість країн Валюта здійснення переказу за межі, із-за меж України Валюта здійснення переказу в межах України Кількість пунктів, тисяч
Western Union понад 200 EUR, USD UAH понад 450
MoneyGram 192 EUR, USD - 267

*- відправлення та виплата переказу здійснюється з поточного рахунку.

Для відправлення або отримання переказу необхідно мати при собі паспорт або документ, що його замінює.

При відправленні грошового переказу (в залежності від системи грошових переказів) клієнти можуть скористатися такими додатковими послугами:

  • Доставка чека одержувачу переказу;
  • Надання по телефону повідомлення про переказ;
  • Відправлення разом з  переказом короткого текстового повідомлення.

Дозвіл на вивезення валюти через митний кордон України оформлюється згідно чинного законодавства та діючих тарифів Банку.

* При відправленні та виплаті переказів існують певні вимоги та обмеження, що встановлюються Національним банком, стосовно суми та мети переказу.

Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).