UA

Корпоративний тарифний пакет «Локальний» від ОТП Банку – бізнес без перешкод

Розуміючи поточні потреби клієнтів в оптимізації витрат, в оперативному вирішенні фінансових питань і якісному сервісі, ОТП Банк розробив новий цільовий тарифний пакет для корпоративних клієнтів – «Локальний».

ТП «Локальний» призначений для клієнтів, які орієнтовані на внутрішній ринок України і не здійснюють розрахунки в іноземній валюті. У пакеті представлений достатній перелік послуг, що дозволяє клієнту зручно і вигідно вести щоденну діяльність компанії. Для представників бізнесу ОТП Банком була максимально знижена ціна пакета і вартість обслуговування рахунків. Оптимізація витрат клієнта та оперативність сервісу досягається шляхом ефективного використання електронних каналів обслуговування. Так, система клієнт-банк «OTP Online» надає користувачам можливість оперативно здійснювати платежі, а також отримувати всю необхідну інформацію по рахунках компанії (виписки, залишки коштів, інформаційні повідомлення і т.і.). Сервіс Cash-in, який в рамках пакету «Локальний» надається безкоштовно, дозволяє внести виручку на рахунок компанії через банкомат в режимі 24/7, а корпоративна картка – зручний і сучасний інструмент проведення господарських та представницьких розрахунків, забезпечує клієнтові незалежність від режиму роботи банку.

«Ні для кого не секрет, в яких нелегких умовах зараз доводиться працювати українському бізнесу. Розробляючи пакет «Локальний», ми постаралися запропонувати підприємствам максимально комфортні та вигідні умови обслуговування в надійному і стабільному банку, тим самим прагнучи підтримати і підвищити ефективність бізнесу наших клієнтів в цей економічно складний період», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, що, крім послуг, які входять в тарифні пакети, ОТП Банк послідовно пропонує клієнтам індивідуальний підхід у використанні широкого переліку додаткових продуктів і послуг, таких як нарахування відсотків на залишки коштів на поточних рахунках, різноманітні депозитні продукти, регулярні платежі, документарні операції і інші продукти, що дозволяють клієнтам ефективно і вигідно організувати управління коштами компаній.

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація