UA

Корпоративний тарифний пакет «Локальний» від ОТП Банку – бізнес без перешкод

Розуміючи поточні потреби клієнтів в оптимізації витрат, в оперативному вирішенні фінансових питань і якісному сервісі, ОТП Банк розробив новий цільовий тарифний пакет для корпоративних клієнтів – «Локальний».

ТП «Локальний» призначений для клієнтів, які орієнтовані на внутрішній ринок України і не здійснюють розрахунки в іноземній валюті. У пакеті представлений достатній перелік послуг, що дозволяє клієнту зручно і вигідно вести щоденну діяльність компанії. Для представників бізнесу ОТП Банком була максимально знижена ціна пакета і вартість обслуговування рахунків. Оптимізація витрат клієнта та оперативність сервісу досягається шляхом ефективного використання електронних каналів обслуговування. Так, система клієнт-банк «OTP Online» надає користувачам можливість оперативно здійснювати платежі, а також отримувати всю необхідну інформацію по рахунках компанії (виписки, залишки коштів, інформаційні повідомлення і т.і.). Сервіс Cash-in, який в рамках пакету «Локальний» надається безкоштовно, дозволяє внести виручку на рахунок компанії через банкомат в режимі 24/7, а корпоративна картка – зручний і сучасний інструмент проведення господарських та представницьких розрахунків, забезпечує клієнтові незалежність від режиму роботи банку.

«Ні для кого не секрет, в яких нелегких умовах зараз доводиться працювати українському бізнесу. Розробляючи пакет «Локальний», ми постаралися запропонувати підприємствам максимально комфортні та вигідні умови обслуговування в надійному і стабільному банку, тим самим прагнучи підтримати і підвищити ефективність бізнесу наших клієнтів в цей економічно складний період», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, що, крім послуг, які входять в тарифні пакети, ОТП Банк послідовно пропонує клієнтам індивідуальний підхід у використанні широкого переліку додаткових продуктів і послуг, таких як нарахування відсотків на залишки коштів на поточних рахунках, різноманітні депозитні продукти, регулярні платежі, документарні операції і інші продукти, що дозволяють клієнтам ефективно і вигідно організувати управління коштами компаній.

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація