UA

1000 клієнтів звільнилися від валютного ризику з програмою врегулювання кредитів ОТП Банку

На фоні значної девальвації національної валюти, ОТП Банк планомірно продовжує реалізацію програм індивідуальної реструктуризації і конвертації валютної заборгованості своїх клієнтів. Так, станом на 1.05.2015 року ОТП Банком конвертовано в гривню валютних кредитів на загальну суму близько 40 млн дол США. Таким чином, близько 1000 клієнтів-фізосіб ОТП Банку звільнилися від валютного ризику за допомогою запропонованих банком механізмів врегулювання кредитної заборгованості.

Нагадаємо, ОТП Банк почав активну роботу з реструктуризації і конвертації валютних кредитів ще в минулому році. Враховуючи специфіку кожного позичальника, для врегулювання заборгованості банк застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Так, можливі шляхи вирішення питання включають:

  • реструктуризацію зі зниженням щомісячного платежу;
  • тимчасове зниження процентної ставки;
  • добровільний продаж нерухомості або погашення частини боргу з подальшим можливим частковим або повним списанням залишку боргу;
  • конвертацію за поточним курсом, з адаптивним графіком погашення на строк до трьох років та можливим частковим списанням боргу.

Завдяки індивідуальним рішенням, що враховують реальні фінансові проблеми і можливості позичальника, в більшості випадків з клієнтами вдається знайти компромісний варіант врегулювання кредитної заборгованості. Однак, практична ефективність даної програми знижується спекуляціями навколо питання лояльної конвертації.

«З одного боку, я розумію скрутне становище валютних позичальників, з іншого - можу оцінити всі зусилля банку, докладені до врегулювання ситуації, що склалася. Тому в умовах, коли у вирішенні питання реально зацікавлені лише дві сторони, найбільш ефективним методом я вважаю конструктивний діалог і пошук компромісу», - зазначив Тарас Проць, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Подальший успіх програми напряму залежить від бажання і готовності позичальників приступити до конструктивного діалогу. При цьому необхідно враховувати, що банк, демонструючи свою відкритість і зацікавленість у врегулюванні валютного питання, також бере на себе від 30% до 80% втрат, в залежності від рішення.

Детальніше про умови акції можна дізнатися на сайті або в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація