UA

ОТП Банк реалізує механізм електронного цифрового підпису на банківських виписках

В рамках широкої програми вдосконалення обслуговування корпоративних клієнтів ОТП Банк першим в Україні впроваджує механізм підписання електронних виписок за рахунками юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців електронним цифровим підписом.

Використовуваний підпис виданий акредитованим Центром сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів України і прирівнюється за юридичною силою випискам по рахунках в паперовій формі, завіреним підписом уповноваженої особи банку та штампом.

Таким чином, на фоні істотної економії часу та інших ресурсів, необхідних для відвідування відділення банку, а також витратних матеріалів, представники юридичних осіб та ФОП мають можливість з необхідною періодичністю отримувати виписки по рахунку в зручному для них місці і необмежено використовувати їх у своїх цілях.

«У кращих традиціях європейської фінансової групи, ми прагнемо бути провідником західних цінностей і високих стандартів обслуговування на українському ринку. І даний крок, спрощуючи і автоматизуючи процедури, наближає нас до формування в нашій країні європейської моделі ведення бізнесу, яка зараз активно впроваджується в Україні на різних рівнях управління», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

У числі недавніх сервісних пропозицій банку, що розширюють можливості користувачів також механізм автоматичного проведення платежів у системі дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» без участі менеджера рахунки, послуга онлайн-замовлення виписки по корпоративних карткових рахунках на електронну адресу та пакет «Технічна підтримка», що надає клієнтам пріоритетне обслуговування в рамках роботи з системою дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація