UA

ОТП Банк реалізує механізм електронного цифрового підпису на банківських виписках

В рамках широкої програми вдосконалення обслуговування корпоративних клієнтів ОТП Банк першим в Україні впроваджує механізм підписання електронних виписок за рахунками юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців електронним цифровим підписом.

Використовуваний підпис виданий акредитованим Центром сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів України і прирівнюється за юридичною силою випискам по рахунках в паперовій формі, завіреним підписом уповноваженої особи банку та штампом.

Таким чином, на фоні істотної економії часу та інших ресурсів, необхідних для відвідування відділення банку, а також витратних матеріалів, представники юридичних осіб та ФОП мають можливість з необхідною періодичністю отримувати виписки по рахунку в зручному для них місці і необмежено використовувати їх у своїх цілях.

«У кращих традиціях європейської фінансової групи, ми прагнемо бути провідником західних цінностей і високих стандартів обслуговування на українському ринку. І даний крок, спрощуючи і автоматизуючи процедури, наближає нас до формування в нашій країні європейської моделі ведення бізнесу, яка зараз активно впроваджується в Україні на різних рівнях управління», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

У числі недавніх сервісних пропозицій банку, що розширюють можливості користувачів також механізм автоматичного проведення платежів у системі дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» без участі менеджера рахунки, послуга онлайн-замовлення виписки по корпоративних карткових рахунках на електронну адресу та пакет «Технічна підтримка», що надає клієнтам пріоритетне обслуговування в рамках роботи з системою дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація