UA

ОТП Банк дарує клієнтам можливість оцінити всі переваги дистанційного банкінгу

В рамках активного розвитку каналів обслуговування та розширення їх функціоналу з метою надання клієнтам більшої самостійності в управлінні власними фінансовими потоками ОТП Банк запрошує клієнтів оцінити всі переваги дистанційного банкінгу і надає юридичним особам та фізичним особам-підприємцям можливість встановити полегшену версію системи дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» безкоштовно.

Таким чином, насамперед, клієнти зможуть на власному досвіді випробувати додаткові зручності онлайн-моніторингу стану рахунків і документів, а також отримання виписки по рахунках юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі, підписаних електронним цифровим підписом банку.

Також, завдяки тому, що система дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» надає різноманітні інструменти для здійснення більшості банківських операцій оперативно і з найменшою залежністю від режиму роботи банку і людського фактора, клієнти зможуть в цілому оцінити значну економію часу та інших ресурсів, що витрачаються на обслуговування в традиційному вигляді.

«Для нас очевидно, що крім вартості, в поточних умовах вирішальним фактором при виборі обслуговуючого банку серед корпоративних клієнтів є якість сервісу. Прагнучи задовольняти цю потребу клієнтів, ми пропонуємо оцінити всі можливі інструменти і опції, аби у підсумку визначити для себе максимально комфортний формат взаємодії з банком», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

На базі повної версії системи дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» до послуг клієнтів ще більш широкий спектр можливостей і доступ до новітніх продуктово-сервісних пропозицій банку, серед яких механізм автоматичного проведення платежів у системі дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» без участі менеджера рахунку, депозитний модуль системи «OTP Online» і тарифний пакет «Технічна підтримка», що надає клієнтам пріоритетне обслуговування в рамках роботи з системою дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація