UA

ОТП Банк дарує клієнтам можливість оцінити всі переваги дистанційного банкінгу

В рамках активного розвитку каналів обслуговування та розширення їх функціоналу з метою надання клієнтам більшої самостійності в управлінні власними фінансовими потоками ОТП Банк запрошує клієнтів оцінити всі переваги дистанційного банкінгу і надає юридичним особам та фізичним особам-підприємцям можливість встановити полегшену версію системи дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» безкоштовно.

Таким чином, насамперед, клієнти зможуть на власному досвіді випробувати додаткові зручності онлайн-моніторингу стану рахунків і документів, а також отримання виписки по рахунках юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі, підписаних електронним цифровим підписом банку.

Також, завдяки тому, що система дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» надає різноманітні інструменти для здійснення більшості банківських операцій оперативно і з найменшою залежністю від режиму роботи банку і людського фактора, клієнти зможуть в цілому оцінити значну економію часу та інших ресурсів, що витрачаються на обслуговування в традиційному вигляді.

«Для нас очевидно, що крім вартості, в поточних умовах вирішальним фактором при виборі обслуговуючого банку серед корпоративних клієнтів є якість сервісу. Прагнучи задовольняти цю потребу клієнтів, ми пропонуємо оцінити всі можливі інструменти і опції, аби у підсумку визначити для себе максимально комфортний формат взаємодії з банком», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

На базі повної версії системи дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» до послуг клієнтів ще більш широкий спектр можливостей і доступ до новітніх продуктово-сервісних пропозицій банку, серед яких механізм автоматичного проведення платежів у системі дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online» без участі менеджера рахунку, депозитний модуль системи «OTP Online» і тарифний пакет «Технічна підтримка», що надає клієнтам пріоритетне обслуговування в рамках роботи з системою дистанційного банкінгу клієнт-банк «OTP Online».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація