UA

ОТП Банк запровадив нові функції у системі Інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart

ОТП Банк запровадив нові функції у системі Інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart: фотокаси та валютообміну. Нові функції доступні як у web-версії системи, так і у мобільних додатках (задля активації послуги клієнтам необхідно оновити мобільний додаток до найновішої версії).

ОТП Банк запровадив нові функції у системі Інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart

Функція «Фотокаса» у системі OTP Smart – це спеціальний віджет, який дозволяє здійснити платіж за допомогою OTP Smart, не заповнюючи всі передбачені поля. Клієнту достатньо лише прикріпити електронну (або відскановану) квитанцію і відправити її у банк за допомогою форми у віджеті. За деякий час клієнт отримує SMS-повідомлення та повністю сформовану на основі цієї квитанції форму переказу, після підписання якої динамічним паролем платіж буде опрацьований, як звичайний переказ.

Функціоналом «Фотокаса» можна скористатись для платежів з карткових та поточних рахунків у національній валюті. Реквізитів на фото має бути достатньо для здійснення платежу: номер рахунку, код банку (МФО), ідентифікаційний номер (код за ЄДРПОУ), повне призначення платежу. Опрацювання заявок виконується банком з 9:00 до 17:00 у робочі дні.

Також, реагуючи на запити клієнтів, ОТП Банк запровадив функціонал конверсійних операцій (валютообміну) в OTP Smart. Віднині користувачі системи OTP Smart можуть здійснити такі операції: конвертація з іноземної валюти в іноземну валюту; продаж іноземної валюти за гривню.

ОТП Банк запровадив нові функції у системі Інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart

Операцію конверсії у системі можна створити виключно між поточними рахунками у встановлений часовий регламент, при чому обмін опрацьовується за курсом банку чи за курсом, запропонованим клієнтом.

«У своїй роботі з розширення функціоналу системи OTP Smart ми, в першу чергу, керуємося одним дієвим критерієм – потребою клієнтів. Ми точно знаємо, що клієнтам часто не з руки, немає часу або змоги друкувати багатосимвольні реквізити у формі переказу, а отже функція «Фотокаса» стане їм у нагоді. Аналогічно, ми прислухалися до запитів клієнтів щодо запровадження послуги конвертації валют – і ми реалізували цей функціонал в рамках діючого законодавства», - прокоментувала нововведення Ілона Бондар, начальник Відділу розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, в рамках постійного удосконалення системи Інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart ОТП Банк останнім часом запровадив такі можливості: зміна логіна; можливість входу у систему без динамічного паролю; спрощене введення стартового статичного паролю; можливість перегляду введеного логіна та пароля тощо.

Слідкуйте за новинами і вдосконаленням ОТП Банку на сайті!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація