UA

ОТП Банк увійшов до переліку надійних банків, складеного Мінфіном для бюджетних виплат

Міністерство фінансів опублікувало результати конкурсу з відбору довірених банків для виплат пенсій, стипендій, грошової допомоги та інших держвиплат, включаючи заробітну плату працівникам бюджетних установ.

Згідно з прийнятим рішенням конкурсної комісії Міністерства фінансів України до списку довірених банків увійшли фінустанови, які відповідають низці ключових критеріїв надійності і ділової репутації. У перелік таких 34 установ логічно увійшов і ОТП Банк.

«Наше рішення здійснювати бюджетні виплати засноване на двох аргументах. По-перше, це поліпшення обслуговування вже існуючих клієнтів, оскільки раніше наші клієнти, у разі потреби оформлення пенсії або інших соціальних виплат, були вимушені звертатися в інший банк. І, по-друге, додавши цю опцію в нашу сервісну пропозицію, ми стаємо доступнішим банком і для такого сегмента клієнтів, як державні службовці і співробітники бюджетних установ. А це і є наша стратегія – бути універсальним банком з кращою якістю сервісу для клієнтів, банком, з яким просто співпрацювати!», - прокоментував Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Нагадаємо, в ОТП Банку реалізація зарплатних проектів можлива як на базі платіжних карток міжнародної платіжної системи Visa International, так і MasterCard Worldwide. Крім того, для зарплатних карток MasterCard діє програма винагород. У рамках програми, окрім подарунків, бонусів і винагород за розрахунки карткою, пропонується унікальна можливість перевести свої бали в заощадження на індивідуальному пенсійному рахунку у Відкритому пенсійному фонді «ОТП Пенсія».

В цілому, визнання ОТП Банку надійною фінансовою установою є очевидним результатом його роботи. За результатами щорічного комплексного рейтингу "50 провідних банків України", складеного компанією «Фінансовий клуб», ОТП Банк був відзначений у цілій низці номінацій (Кращий Топ-менеджер банку, Кращий преміальний банкінг, Кращий ощадний вклад). Ко-брендова картка для автомобілістів Global Auto Card ОТП Банку була визнана «Кращим ко-брендом» на церемонії нагородження кращих банків України за розвиток фінансових продуктів і сервісів FinAwards 2018. Експерти відзначили такі переваги карткового продукту ОТП Банку, як: вигода для клієнта (кешбек, бонуси від партнерів, умови), простота і прозорість використання, технологічність і функціональність.

Послідовно реалізуючи комплексну програму діджиталізації банківського обслуговування, ОТП Банк забезпечує все більше переваг і зручностей також і для дистанційного здійснення клієнтами операцій за допомогою онлайн-сервісів (зокрема, системи Інтернет-банкінгу OTP Smart з мобільними додатками, роботизованого контакт-центру, Telegram-боту тощо).

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація