UA

До уваги клієнтів, які мають кредитні зобов’язання в ОТП Банку!

Шановні клієнти,

з 1 березня до 30 квітня 2020 року згідно із законом №533-IX штрафні санкції чи підвищені відсоткові ставки для тих осіб, які не зможуть вчасно погашати свої кредитні платежі, застосовуватись не будуть.

Перш за все, будь ласка, зверніть увагу, що закон регулює лише строки погашення кредитних платежів у березні та квітні, і сума, яка прописана у договорі, має бути сплачена у повному обсязі.

По-друге, якщо зараз ви не можете внести частково або повністю кредитний платіж, то сплатити цю суму необхідно пізніше. Усі несплачені кредитні платежі виноситимуться на прострочку.

З метою мінімізації наслідків, обумовлених пандемією коронавірусу COVID-19, ОТП Банк розглядає питання щодо врегулювання заборгованості за кредитними договорами, виконання яких забезпечене іпотеками, а також за споживчими беззаставними договорами.

Дізнатися більше інформації щодо реструктуризації кредитної заборгованості можна за посиланням.

Нагадаємо, завдяки онлайн-банкінгу OTP Smart ви можете розв’язати більшість кредитних питань вдома та вберегти себе від додаткового кредитного навантаження у майбутньому! Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зверніться до чат-бота або консультанта у будь-якому месенджері: Viber, Telegram, Facebook Messenger.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація