UA

ОТП Банк відповідає на найпоширеніші запитання

Як працюють відділення?

Нагадуємо, що на час карантину усі відділення АТ «ОТП Банк» змінюють графік роботи: робота з клієнтами відбуватиметься з 09:00 до 17:00, операційна каса працюватиме з 09:30 до 16:00. Окрім того, не працюватимуть денні каси подовженого дня та каси у післяопераційний час.

Відділення «Набережне» у м. Київ працює з 10:00 до 17:00 у будні, субота та неділя - вихідні.

ОТП Банк відповідально ставиться до здоров’я кожного зі своїх працівників та відвідувачів, тому рекомендує скористатися он-лайн сервісами замість візиту в банк.

Чи необхідно одягнути маску для відвідування відділення?

Так, захисна маска є обов’язковою для обслуговування у відділенні.  ОТП Банк піклується про ваше здоров'я та здоров'я ваших близьких, тому закликаємо дотримуватися тимчасових рекомендацій під час відвідування відділення:

  • заходьте до приміщення відділення ЛИШЕ тоді, коли буде вільний співробітник: на 1 співробітника – 1 відвідувач;
  • якщо усі менеджери зайняті, чекайте своєї черги на свіжому повітрі біля відділення. Співробітник обов’язково запросить вас, коли буде вільний;
  • дотримуйтеся дистанції між собою та співробітником банку не менше 1м.;
  • якщо у вас є симптоми захворювання та/або відсутня захисна маска, банк залишає за собою право відмовити в обслуговуванні у відділенні.

Перерва для забезпечення дезинфекції - з 12:30 до 13:00.

Ви надаєте кредитні канікули чи пільгові умови на час карантину?

З 1 березня до 30 квітня 2020 року згідно із законом №533-IX штрафні санкції чи підвищені відсоткові ставки для тих осіб, які не зможуть вчасно погашати свої кредитні платежі, застосовуватись не будуть.

З метою мінімізації наслідків, обумовлених пандемією коронавірусу COVID-19, ОТП Банк розглядає питання щодо врегулювання заборгованості за кредитними договорами, виконання яких забезпечене іпотеками, а також за споживчими беззаставними договорами. Процес реструктуризації відбувається он-лайн та не потребує відвідування відділення банку.

Дізнатися більше інформації щодо реструктуризації кредитної заборгованості можна за посиланням

ВАЖЛИВО: прохання повідомляти про можливі труднощі щодо оплати кредитних платежів до настання дати платежу. Це допоможе зберегти гарну кредитну історію та дозволить і надалі користуватись кредитними коштами.

Що робити, якщо строк дії картки закінчився у березні/квітні?

ОТП Банк продовжив роботу усіх платіжних карток, строк дії яких закінчується у березні та квітні. Після закінчення карантину клієнтам потрібно звернутися до відділення ОТП Банку для отримання перевипущеної картки у звичайному режимі.

Якщо виникла необхідність отримати нову картку або замінити діючу картку (наприклад, через фізичне пошкодження), в ОТП Банку працює адресна кур’єрська доставка карток протягом 2 днів.

В мене зламався холодильник, чи можна купувати товари (техніку) в кредит не виходячи з дому?

Так, ви можете оформити кредит вдома без будь-яких труднощів.

Чи можна здійснити валютообмінні операції та оплатити комуналку он-лайн?

Завдяки веб-версії ОТР Smart оплатити комунальні послуги можна вдома за лічені хвилини.

Окрім того, OTP Smart надає можливість обміняти/придбати валюту онлайн лише в один клік за вигідним курсом безготівкового ринку. До того ж без будь-яких труднощів та відвідин відділення можна погасити кредит, а також відкрити строковий депозит і отримати у такому разі +1% до ставки.

Чи можна проводити валютні платежі без відвідування банку?

Завдяки веб-версії ОТР Smart ви можете відправляти валютні платежі за кордон.

Якщо у вас виникають запитання, будь ласка, пишіть нам у месенджери: Viber, Telegram, Facebook Messenger.

ОТП Банк турбується про ваше здоров’я і докладає максимум зусиль для того, аби вам було з нами комфортно.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація