UA

ОТП Банк повертає стандартні умови обслуговування за кредитними картками

ОТП Банк повертає стандартні умови обслуговування за кредитними картками

Шановні клієнти, з 1 березня 2022 року, у зв’язку з воєнним станом, ОТП Банк запровадив кредитні канікули за усіма кредитами фізичних осіб. Враховуючи подовження дії воєнного стану на всій території України, ОТП Банк подовжив дію кредитних канікул за кредитними картками — до 01 червня 2022 року включно.

У зв’язку із закінченням періоду кредитних канікул, що діяли за ініціативою Банку (без укладення додаткових договорів до договору), ОТП Банк повертає стандартні умови обслуговування за кредитними картками починаючи з 2 червня 2022 року.

Що це означає?

  • платежі, що не було сплачено протягом дії кредитних канікул, у разі якщо картка не поповнювалась, необхідно внести до поточної граничної дати погашення;
  • чергові внесення мінімального платежу за кредитною заборгованістю по картці необхідно вносити не пізніше граничної дати погашення, інакше їх буде визнано простроченими;
  • штрафи, пені та підвищену процентну ставку застосовано не буде.

Під час дії воєнного стану, якщо Ви не маєте можливості сплачувати плановий платіж у повному обсязі та з метою виконання зобов'язань за кредитом шляхом зміни умов повернення кредиту, Ви можете оформити заявку про проведення Банком рефінансування кредитної заборгованості по картці у зручний для Вас спосіб:

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація