UA

Найбільш вразливі категорії населення можуть отримати допомогу від міжнародних організацій через ОТП Банк

Громадяни України, які належать до найбільш вразливих категорій населення, можуть отримати допомогу від міжнародних організацій, зокрема, через ОТП Банк.

На сьогодні, за інформацією Міністерства соціальної політики, виплати нашим громадянам надсилають одразу декілька міжнародних донорів, кожен з яких визначає власний пріоритет серед вразливих категорій населення, що можуть отримати допомогу: внутрішньо переміщена особа, особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям. Важливо, що міжнародні організації при рішенні щодо надання допомоги орієнтуються одразу на кілька критеріїв, наприклад, чи є пенсіонер внутрішньо переміщеною особою або проживає на деокупованій території.

Збір даних проводиться централізовано – на сайті єДопомога.

При заповненні заявки на допомогу система просить вказати номер IBAN. Клієнти ОТП Банку можуть перевірити його в застосунку OTP Smart. Для цього у меню слід обрати картку, і у полі «Рахунок» знайти міжнародний номер, який треба вказати.

У додатку OTP Credit потрібно зайти у категорію «Картки», обрати картку, на яку планується отримати допомогу, згори натиснути кнопку «I» та скопіювати номер IBAN.

Нагадуємо, що внутрішньо переміщені особи можуть отримати в ОТП Банку ще низку важливих послуг:

Щоб дізнатися, де є найближче до вас відділення ОТП Банку, переходьте за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація