UA

ОТП Банк спрощує ведення зовнішньоекономічної діяльності для компаній

З огляду на складності, з якими стикаються вітчизняні підприємства, працюючи з експортно-імпортними контрактами, а також при реєстрації кредитів від нерезидентів в НБУ, ОТП Банк впровадив додатковий сервіс – безкоштовні консультації для корпоративних клієнтів в режимі онлайн.

Питання можна поставити на сайті ОТП Банку, заповнивши спеціальну форму. Компетентний представник корпоративного бізнесу, що володіє експертизою в області проведення банківських операцій, пов'язаних з обслуговуванням валютних контрактів, зв'яжеться з клієнтом протягом 1-го робочого дня у зручній для нього спосіб і надасть відповіді на всі питання.

Також по кожному з сервісів, що надаються ОТП Банком в частині обслуговування операцій зовнішньо-економічної діяльності юридичних осіб, на сайті банку представлена детальна інформація, включаючи базові тарифи, перелік необхідних документів та покрокову інструкцію для оформлення операції, що дозволяє без відвідування банку ознайомитися з особливостями і параметрами таких послуг:

«Маючи за плечима 20-річний досвід співпраці з компаніями, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, у нас є чітке розуміння реальних потреб клієнтів і ми знаходимося в постійному пошуку нових технічних можливостей їх задоволення. Для нас таке спрощення - черговий крок назустріч клієнтам, що дозволяє скоротити час, який витрачається ними на оформлення договірних відносин із зарубіжними партнерами», - зазначила Ольга Байцар, начальник управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, спеціально для компаній, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, з річним оборотом до 400 млн грн ОТП Банк реалізував тарифний пакет «Міжнародний».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація