UA

ОТП Банк спрощує ведення зовнішньоекономічної діяльності для компаній

З огляду на складності, з якими стикаються вітчизняні підприємства, працюючи з експортно-імпортними контрактами, а також при реєстрації кредитів від нерезидентів в НБУ, ОТП Банк впровадив додатковий сервіс – безкоштовні консультації для корпоративних клієнтів в режимі онлайн.

Питання можна поставити на сайті ОТП Банку, заповнивши спеціальну форму. Компетентний представник корпоративного бізнесу, що володіє експертизою в області проведення банківських операцій, пов'язаних з обслуговуванням валютних контрактів, зв'яжеться з клієнтом протягом 1-го робочого дня у зручній для нього спосіб і надасть відповіді на всі питання.

Також по кожному з сервісів, що надаються ОТП Банком в частині обслуговування операцій зовнішньо-економічної діяльності юридичних осіб, на сайті банку представлена детальна інформація, включаючи базові тарифи, перелік необхідних документів та покрокову інструкцію для оформлення операції, що дозволяє без відвідування банку ознайомитися з особливостями і параметрами таких послуг:

«Маючи за плечима 20-річний досвід співпраці з компаніями, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, у нас є чітке розуміння реальних потреб клієнтів і ми знаходимося в постійному пошуку нових технічних можливостей їх задоволення. Для нас таке спрощення - черговий крок назустріч клієнтам, що дозволяє скоротити час, який витрачається ними на оформлення договірних відносин із зарубіжними партнерами», - зазначила Ольга Байцар, начальник управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, спеціально для компаній, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, з річним оборотом до 400 млн грн ОТП Банк реалізував тарифний пакет «Міжнародний».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація