UA

ОТП Банк – серед лідерів рейтингу життєздатності українських банків

ОТП Банк обійняв 5-ту сходинку у черговому рейтингу життєздатності українських банків від видання Mind, отримавши 4 із 5 зірок. Рейтинг життєздатності банків – інформаційний проект оцінки надійності найбільших фінустанов України.

Рейтинг Mind враховує найважливіші фактори фінансової стійкості, які можна розрахувати на основі публічної інформації для платоспроможних банків. У методиці також враховуються економічні нормативи діяльності банків за розрахунками. Під час підготовки методики рейтингу беруться до уваги фактори, що визначають життєздатність банків: достатність капіталу, якість кредитного портфеля, рентабельність діяльності банку, ліквідність, підтримка та ризики власників, безперебійність виплат, системне значення.

Нагадаємо, що банк традиційно обіймає лідерські позиції у рейтингах. Наприклад, ОТП Банк посів 5-ту сходинку рейтингу надійності великих роздрібних банків за версією професійного видання «Деньги». До того ж у другому кварталі 2020 року банк став 4-им у загальному рейтингу стійкості банків від видання «Мінфін».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація