UA

Шановні клієнти, з 1 березня 2022 року ОТП Банк запровадив кредитні канікули за усіма кредитами фізичних осіб до 31 березня 2022 року, зокрема, кредитними картками, кредитами готівкою, іпотечними та на купівлю авто. У зв’язку з подовженням дії воєнного стану на всій території України банк подовжив дію кредитних канікул до 30 квітня поточного року, а за кредитними картками — до 31 травня 2022 року.

У зв’язку із закінченням періоду кредитних канікул, що діяли за ініціативою Банку (без укладення додаткових договорів до кредитного договору), ОТП Банк повертає стандартні умови кредитного договору за усіма споживчими кредитами фізичних осіб, зокрема кредитами готівкою, іпотечними та на купівлю авто з 1 травня 2022 року.
Що це означає?

Під час дії воєнного стану, якщо ви не маєте можливості сплачувати плановий платіж у повному обсязі та з метою виконання зобов'язань за кредитом шляхом зміни умов повернення кредиту (наприклад, тимчасове або постійне зменшення розміру щомісячного платежу, зміни графіку погашення або збільшення строку кредитування), ви можете оформити заявку про проведення Банком реструктуризації кредиту у зручний для вас спосіб.

Рішення щодо проведення реструктуризації приймаються Банком індивідуально за кожною заявою окремо.

Кредитні канікули для кредитних карток продовжують діяти на попередніх умовах до 31 травня 2022 року.