UA
Шановні клієнти!

Повідомляємо, що з метою створення сприятливих умов для інвесторів-фізичних осіб з 01 жовтня 2023 року Депозитарна установа АТ «ОТП БАНК» оновлює тарифи на депозитарні послуги та скасовує ряд комісій:
- скасовується комісія за зберігання будь-яких випусків облігацій внутрішньої державної позики (далі ОВДП);
- скасовується комісія за операції зарахування/переказу/списання на погашення з будь-якими ОВДП;
- скасовується абонплата за обслуговування рахунку у цінних паперах, якщо на ньому обліковуються лише ОВДП.
Також, оновлено комісію для фізичних осіб за списання ОВДП на рахунок в іншій депозитарній установі, яка тепер складатиме 0,1% від номінальної вартості, мін. 500 грн.
Дякуємо за увагу та сподіваємось на плідну співпрацю.

З повагою,
Депозитарний відділ
Шановні депоненти!

Повідомляємо, що з 01.09.2023 р. вступить в дію нова редакція Договору про обслуговування рахунку у цінних паперах (публічного). Зміни стосуються наступного:
- виконання вимог Загального стандарту звітності CRS (Загальний стандарт звітності та належної перевірки інформації про фінансові рахунки імплементований в Україні згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо імплементації міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки» (№ 2970-IX від 20.03.2023 року).
Зазначені зміни не обмежують права депонентів та не погіршують умови їх обслуговування, вони здійснені виключно з метою дотримання чинного законодавства.

З повагою,
Депозитарний відділ