Дебетні картки

 
Безпека Ваших платіжних карток!

Підключіть послугу SMS-банкінг до Ваших платіжних карток та оперативно отримуйте інформацію щодо будь-якої проведеної операції за допомогою SMS-повідомлень!

SMS-банкінг – постійний контроль та безпека Ваших коштів!Поповнення карток OTP Bank:

* переказ на зарплатну картку OTP Bank – 1%+5 грн.

 

Не подобається носити з собою велику кількість готівки? Бажаєте сплачувати за товари в Інтернет?

Відкрийте дебетну картку від OTP Bank та користуйтесь усіма перевагами сучасної системи оплати!

Пропонуємо Вам наступні типи дебетних карток:Maestro / Visa Electron MasterСard Standard / Visa Classic MasterСard Gold / Visa Gold
Дебетні картки Maestro / Visa Electron Дебетні картки MasterСard Standard / Visa Classic Дебетні картки MasterСard Gold / Visa Gold
 Отримайте до 12-ти місяців пільгового періоду з кредитною карткою від OTP Bank    Отримайте до 12-ти місяців пільгового періоду з кредитною карткою від OTP Bank    Отримайте до 12-ти місяців пільгового періоду з кредитною карткою від OTP Bank
Депозитна платіжна картка «Депозит 24\7» Віртуальна платіжна картка Visa Virtuon OTP Bank – МАУ
Депозитна платіжна картка «Депозит 24\7» Віртуальна платіжна картка Visa Virtuon OTP Bank – МАУ
МТС-ОТП Банк Global Auto Card
МТС-ОТП Банк Платіжна картка Global Auto CardУвага! Нова послуга «SMS – довідка по Вашому кредиту»

Відтепер не потрібно пам’ятати суму щомісячного платежу за кредитом чи телефонувати до довідкового центру. Ви зможете з легкістю отримати інформацію щодо вашого кредиту за допомогою SMS.

Варто лише надіслати SMS – повідомлення на короткий номер 9707 вказавши наступну інформацію у sms номер кредитного договору (10 цифр).

Вартість відправлення SMS-повідомлення згідно з відповідним тарифом оператора:

  • 0,60 грн. для абонентів КИЇВСТАР
  • 0,94 грн. для абонентів МТС (МТС та Vodafone)
  • 0,94 грн. для абонентів ТОВ «лайфселл» (lifecell)

Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: (044) 490-05-00, (044) 593-80-10 у будні з 9-00 до 18-00.

Якщо картку було викрадено або загублено, терміново телефонуйте

Підтримка клієнтів-держателів платіжних карток OTP Bank:

  • Тел. (044) 490 05 26, (044) 290 92 36 (цілодобово);
  • Міжнародна платіжна система MasterCard Worldwide, тел. +1-636-722-7111 (цілодобово);
  • Глобальна служба підтримки держателів карток міжнародної платіжної системи Visa International, тел. +1 (0) 410-581-99-94 (цілодобово). Поза межами США не набирайте (0). У межах США не набирайте +1.


Перевірка залишку на картковому рахунку в автоматичному режимі


Шановний клієнте!

Ви маєте можливість отримувати інформацію щодо залишку на Вашому картковому рахунку в автоматичному режимі. Послуга надається цілодобово, безкоштовно та не потребує з’єднання з оператором Довідкового центру.

Скористатись послугою дуже просто. Вам необхідно зателефонувати до Довідкового центру Банку за номерами телефонів 044 490 05 26 (міський номер для м. Києва). Далі, дотримуючись голосових підказок, натиснути кнопку «1» на Вашому телефоні, набрати всі 16 цифр номеру вашої картки (4 блоки по 4 цифри на лицьовій стороні картки) і прослухати інформацію стосовно балансу Вашої платіжної картки.