Скоріше запускайте КУРС!
Поради

Зателефонуй, дізнайся та перекажи

Ви постійно у роз’їздах, працюєте та часто подорожуєте, але при цьому маєте необхідність оперативно та зручно дізнаватися залишки Ваших рахунків, здійснювати банківські платежі?

Бажаєте швидко та оперативно працювати з власними рахунками, без прив’язки до відділень банку або офісу?

Як вирішити таку ситуацію?

 
 
 

Платіж за комунальні послуги

 

Клієнти ОТП банку можуть сплатити свої рахунки будь-де, де є доступ до мережі Інтернет або телефонного зв’язку, засобами Системи OTPdirekt. Більше немає необхідності гаяти час на поїздки до відділень банку та чекати у чергах.

Для зручної оплати комунальних платежів мені необхідний лише поточний рахунок у Банку, квитанція відповідного платежу та доступ до Системи OTPdirekt.

Зверніть увагу, що нижче на цій сторінці вказані приклади заповнення платіжних доручень для міста Києва. З прикладами заповнення платіжних доручень на сплату комунальних послуг для інших регіонів Ви можете ознайомитися за посиланням:

Комунальні платежі необхідно сплачувати окремими платежами за кожний вид послуг. Деталі Ви можете дізнатися безпосередньо у сервісній компанії.

1. Оберіть поточний рахунок, з якого Ви бажаєте здійснити оплату у розділі «Банківські рахунки», виділіть пункт «Перекази» у лівому допоміжному меню та натисніть пункт «Переказ у національній валюті».

2. Заповніть реквізити отримувача та призначення платежу, встановіть тип переказу як «Інший переказ».
Взагалі, призначення платежу має містити наступні обов’язкові дані, від правильності заповнення яких залежатиме чи коректно опрацьовуватиметься Ваш платіж:

  • Підстава: сплата житлово-комунальних послуг
  • Період: за серпень 2009
  • Особовий рахунок: о/р 073773
  • Номер ЖЕКу: філія 805
  • Платник: Адреса, прізвище та ініціали платника – власника рахунку

Усі обов’язкові дані вказані на рахунку на сплату.

Приклад для оплати житлово-комунальних послуг:

Приклад для оплати за спожиту електроенергію:

Приклад для оплати послуг телефонного зв’язку:

Щоб впевнитися у правильності написання призначення платежу для Вашої сервісної компанії - зв’яжіться з нею та дізнайтеся її вимоги до заповнення призначень платежів.

3. Залиште відмітку у полі «ПДВ» у разі необхідності, якщо це визначено у платіжному документі (квитанції) або поставте її у полі «без ПДВ».

Відповідно до поставленої відмітки Система автоматично розрахує суму ПДВ, що включено до суми платежу та допише її до вже введеного тексту призначення платежу, або допише до вже введеного тексту «Без ПДВ».

Кількість символів у тексті призначення платежу не повинна перевищувати 160, враховуючи фразу « у т.ч. ПДВ: 00 грн. 00 коп.» або « Без ПДВ.».

Збережіть шаблон створеного платежу, поставивши відмітку в полі «Зберегти» та введіть бажану назву для спрощення оплати комунальних платежів у наступному місяці.

4. Натисніть кнопку «Виконати».

5. Використовуйте створені шаблони щомісяця, з мінімальними корективами (місяць та сума оплати) для зручної оплати комунальних послуг!