Технічна інформація

 

Офіційний сайт Акціонерного Товариства «ОТП Банк».


Інформація надана російською, українською та англійською мовами. Англомовна версія сайту є скороченою.

Для перегляду сайту рекомендується використовувати додатки-оглядачі: Chrome 38 і вище, Firefox 32 і вище, Microsoft Internet Explorer 10 і вище, Opera 24 і вище, Safari 7.0 і вище, Яндекс Браузер 14 і вище. Для перегляду сайту рекомендується роздільна здатність екрану 1024×768 пікселів і вище з кольоровою гаммою "High color (16 bit)".

Використання інших (попередніх) версій браузера або браузерів інших компаній-виробників може відбитися на стилі відображення тексту і графічних елементів сайту.

На коректне відображення сайту можуть впливати певні настройки Операційної системи. Наприклад, якщо в операційній системі Windows розмір текстового шрифту (font size) зафіксований як "Large Fonts" є вірогідність того, що текстова інформація на сайті займе більше місця, чим було передбачено при розробці дизайну сайту. Рекомендується встановлювати середній розмір шрифту.

Використання та перегляд файлів і документів, що мають спеціальні формати

Для перегляду документів у форматі .pdf (), необхідно мати встановлений на комп'ютері програмний пакет Adobe Acrobat Reader версії 5.0 і вище.

Безкоштовно завантажити і встановити пакет Adobe Acrobat Reader останньої версії можна по наступному посиланню: www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html

Для перегляду документів у форматі .doc (word), необхідно мати встановлений на комп'ютері програмний пакет Microsoft Word, що входить до складу пакету Microsoft Office.

Рекомендується використовувати останні модифікації вказаних програмних продуктів щоб уникнути технічних питань, пов'язаних з сумісністю.