Заява на отримання платіжної картки Visa International / MasterCard Worldwide з можливим кредитним лімітом

 

Зберігайте свій час – користуйтесь перевагами on-line сервісу для отримання картки!

Після заповнення цієї заявки до Вас зателефонує співробітник банку для з’ясування всієї необхідної для оформлення картки інформації. Далі Вам потрібно буде тільки завітати до найближчої філії або відділення банку з громадянським паспортом, довідкою із Державної податкової адміністрації України про присвоєння ідентифікаційного номера та отримати Вашу картку.


Будь ласка, заповнюйте анкету виключно українською мовою.

Поля, позначені символом * обов'язкові для заповнення

 
Вибрати дату в календарі
Вибрати дату в календарі
 

 
 
Вибрати дату в календарі
 
 місяців:  
 
 
 
 
 
 
Вибрати дату в календарі
 
Вибрати дату в календарі
Вибрати дату в календарі
 
Вибрати дату в календарі
Вибрати дату в календарі
 

Я, прошу АТ «ОТП Банк» (далі – «Банк») відкрити картковий рахунок та емітувати для мене платіжну картку. У разі видачі мені платіжної картки зобов’язуюсь неухильно дотримуватись вимог Банку щодо використання платіжної картки і поводитись з платіжною карткою максимально відповідально. Усі питання, пов’язані зі сплатою податків із сум, які я одержую, зобов’язуюсь вирішувати відповідно до чинного законодавства України.
Своїм підписом підтверджую правильність і достовірність наданих Банку відомостей, зобов’язуюсь протягом одного місяця повідомити про будь-які зміни та надати підтверджуючі документи стосовно змін зазначеної в цій Заяві інформації, а також даю згоду на обробку Банком персональних даних, з метою здійснення Банком своєї фінансово-господарської діяльності, пропонування та/або надання повного кола послуг Банком та/або третіми особами (будь-які особи з якими Банк перебуває в договірних відносинах, а також члени Групи ОТП (надалі - "Треті особи"), у тому числі шляхом здійснення прямих контактів із суб’єктом персональних даних за допомогою засобів зв’язку, надання Третіми особами послуг Банку для виконання ним своїх функцій та/або для виконання укладених Банком з Третіми особами договорів, у т.ч. про відступлення права вимоги, захисту Банком своїх прав та інтересів, у т.ч. передача даних фінансовим установам (ураховуючи, але не виключно, страховим та факторинговим компаніям), здійснення Банком прав та виконання обов’ язків за іншими відносинами між Банком та суб’єктом персональних даних, а також на передачу (у т.ч. транскордонну) Третім особам, зміну, знищення персональних даних або обмеження доступу до них, включення персональних даних до бази персональних даних Банку з вищезазначеною метою без необхідності надання Клієнту письмового повідомлення про здійснення зазначених дій.


 
 
Користуйтесь послугами Довідкового центру

Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати, зателефонувавши до Довідкового центру:

  • тел.: (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 (цілодобово, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку);
  • з'єднання з Довідковим центром через Skype otpbank_inf (звертаємо Вашу увагу, що з’єднання з Довідковим Центром ОТП Банку за допомогою Skype відбувається протягом 1-ї хвилини. Будь ласка, не переривайте відразу з’єднання якщо ви чуєте тишу).