Кредит під заставу депозиту

 

Умови кредитування по програмі «кредит під заставу депозиту»

  • Кредит надається на споживчі цілі.
  • Форми видачі кредиту: шляхом перерахування коштів на поточний рахунок позичальника, відкритий в ОТП Банку.
  • Банк надає до: 90% від суми строкового депозиту в гривні, який виступає забезпеченням.
  • Максимальна сума кредиту: 1 150 000 гривень.
  • Валюта депозиту: гривня.
  • Валюта кредиту: гривня.
  • Можливий термін кредиту: від 30 днів до 23 місяців.

Забезпеченням по кредиту є строковий депозит позичальника в ОТП Банку, що розміщений у тому ж відділенні, де отримується кредит.

Погашення заборгованості по кредиту та/або відсотків здійснюється щомісяця, відповідно до обраної схеми погашення:

  • Ануїтет – щомісячні платежі здійснюються рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору. Причому, протягом перших місяців строку дії кредитного договору в цих платежах переважають відсотки, і менше погашається сума кредиту. Надалі, з кожним платежем, частка відсотків зменшується і більше погашається сума кредиту. Перевага цієї схеми погашення полягає в тому, що протягом перших місяців дії кредитного договору розмір щомісячного платежу за кредитом буде менший ніж за стандартною схемою.
  • Платежі, що зменшуються (стандартна схема) – щомісячне погашення кредиту здійснюється рівними частинами з нарахуванням відсотків на залишок заборгованості по кредиту. За цієї схемою погашення позичальник повинен з першого місяця кредитування сплачувати платежі, що за своїм розміром будуть перевищувати розмір ануїтетних платежів, хоча сума відсотків, яку сплатить позичальник за весь строк дії кредитного договору, буде меншою ніж при застосуванні ануїтетної схеми погашення кредиту.
  • Щомісячно, погашення тільки відсотків за кредитом, погашення суми кредиту в кінці строку дії кредитного договору. При цьому відсотки нараховуються на залишок заборгованості по кредиту (за стандартною схемою).

Дострокове погашення без додаткових комісій.

Процентна ставка за кредитом під заставу депозиту фіксована, що є незмінною протягом усього строку дії кредитного договору:

Валюта депозиту Валюта кредиту Процентна ставка за кредитом
Гривня Гривня % ставка за депозитом1 + 8%

1 % ставка по «Строковому депозиту в гривні», яку зафіксовано в договорі по депозиту, який передається в заставу банку.


Термін кредитування, міс. Комісійна винагорода Банку (одноразово) 2,3, %
1 1-6 1.70%
2 7-9 2.00%
3 10-12 2.50%
4 13-23 3.20%

2 Комісія сплачується клієнтом під час оформлення кредиту.

3 В пакет входить: Відкриття кредитного рахунку; Обслуговування поточного рахунку; Перекази, пов’язані з перерахуванням коштів на поточний рахунок позичальника; Вхідні перекази, пов’язані з обслуговуванням кредиту із відповідним призначенням платежу «для погашення кредиту».
Корисна інформація