UA

Банківські послуги у європейських країнах – пропозиції від OTP Group для українців


OTP Bank, що є однією з найбільших незалежних банківських груп у Центрально-Східній Європі, прагне підтримати громадян України, які змушені покинути домівку через війну та російську агресію. Для цього банки OTP Group розробили і запровадили спеціальні сервіси для українців, що спрямовані на спрощення та пришвидшення найбільш затребуваних фінансових операцій у країнах своєї присутності – Угорщині, Молдові, Румунії, Болгарії, Словенії, Албанії, Хорватії та Сербії. Спрощені процедури охоплюють такі послуги, як видача готівки, отримання карток, рахунків та ідентифікації і різняться в залежності від країни. Тож якщо ви змушені залишити Україну та перебуваєте в будь-якій з країн присутності OTP Group, будь ласка, ознайомтеся зі спеціальними фінансовими пропозиціями, які можуть бути для вас корисними.Угорщина

Картка та рахунок

Відкрити рахунок у форинтах у спеціальних відділеннях OTP Bank в Угорщині, що надають цю послугу, може будь-яка фізична особа віком від 18 років. За посиланням ви знайдете інформацію українською мовою щодо банківських продуктів для фізичних осіб.

Відкрити рахунок також можна у таких інвалютах: EUR, USD, CHF, CAD, GBP, SEK, BGN, JPY, CZK, NOK, PLN, TRY.

Iдентифікація

Будь-яка фізична особа віком від 18 років за наявності закордонного паспорту або угорського посвідчення особистості.

Молдова

Готівка

 • зняття готівки в банкоматах OTP Bank без комісії для зарплатних карток, емітованих OTP Bank;
 • зняття готівки з карток інших банків у межах лімітів, встановлених банком-емітентом картки;
 • здійснення валютно-обмінних операцій з українською гривнею без обмежень по сумі.

Картка та рахунок

 • відкриття банківського рахунку у леях або іноземній валюті за спрощеною процедурою, за наявності лише посвідчення особи або закордонного паспорта, виданого органами влади України;
 • відкриття банківської картки в леях, доларах та євро;
 • отримання безкоштовного доступу до програми OTP Internet і Mobile Banking, які дозволяють керувати банківськими рахунками та здійснювати перекази в леях та іноземній валюті на вигідних умовах.

Iдентифікація

Посвідчення особи або закордонний паспорт, виданий органами влади України.

Географія

Будь-яке відділення OTP Bank, Молдова.

Румунія

Картка та рахунок

Громадяни України, які мають українські державні документи, що посвідчують особу, можуть відкрити поточний рахунок і картку в леях з нульовою комісією за обслуговування.

Географія

Будь-яке відділення OTP Bank, Румунія.

Болгарія

Готівка

Картка та рахунок

Будь-який громадянин України, який змушений залишити свою країну, може відкрити поточний рахунок у левах, євро та доларах з дебетовою карткою та онлайн/мобільним банкінгом, відвідавши офіс DSK Bank – банк, що є членом OTO Group.

Iдентифікація

 • Документ, що посвідчує особу, за яким громадянин України був допущений на територію Республіки Болгарія;
 • Декларація від власника майна, в якому тимчасово проживає громадянин України, а також декларація особи, яка надала житло в Болгарії.

Географія

Будь-яке відділення банку. DSK Bank, Болгарія має розгалужену мережу відділень, проте рекомендує відвідувати більші офіси, де українці також можуть отримати консультацію.

Словенія

Картка та рахунок

Спрощена процедура отримання базового тарифного пакету банківського обслуговування. У пакет входять: базовий платіжний рахунок, дебетова картка Visa, цифровий банкінг (мобільний та інтернет-банкінг), зняття готівки в касі банку або в банкоматі, 8 безкоштовних платіжних операцій на місяць (кредитні чи дебетові). Вартість обслуговування базового тарифного пакету: 4,90 євро щомісяця. Утім SKB banka – член OTP Group,пропонує скористатися ним у перші три місяці безкоштовно.

Валюта

Рахунок можна відкрити в євро.

Депозит і сейф

Українці можуть відкрити депозитний сейф, але умовою оренди сейфа для іноземного громадянина є депозит 500 євро.

Iдентифікація

Для відкриття пакету необхідні паспорт та картка заявника про міжнародний захист або посвідка на тимчасове проживання.

Албанія

Готівка

OTP Bank, Албанія скасував комісії за зняття в банкоматах готівки з карток, емітованих в Україні (у т.ч. комісії, пов’язаної з курсом обміну валют).

Перекази

Наразі OTP Bank, Албанія відмовився від усіх комісій на перекази коштів в Україну.

Рахунки

Поточні рахунки можуть бути відкриті в національній валюті – албанський лек ALL або в таких валютах: EUR, USD, GBP, CAD і CHF.

Депозити

Депозити можна відкрити у таких валютах: ALL, EUR і USD.

Iдентифікація

Громадяни України можуть відкрити рахунок в OTP Bank, Албанія за фізичної присутні у відділенні та наявності дійсного закордонного паспорту.
Посвідка на проживання не є обов'язковим документом, але у випадку подання заяви на її отримання потрібно надати у відділення заяву або отриману посвідку на проживання. Згідно з місцевим законодавством громадяни України є нерезидентами, тому до них в деяких випадках можуть застосувати посилений контроль, зокрема проситимуть надання інформації та/або документів щодо джерела походження коштів, підтвердження адреси тощо.

Хорватія

Готівка

Зняття готівки доступне у відділеннях OTP Bank та мережі банкоматів OTP Bank. Денний ліміт на зняття коштів у банкоматах складає 8 000,00 кун.

Картка та рахунок

 • Поточний рахунок у місцевій та іноземній валюті (безкоштовно) з дебетовою карткою Mastercard.
 • Мобільний банкінг (безкоштовно).
 • 10 безкоштовних платіжних операцій всередині країни.
 • Безкоштовні транскордонні, міжнародні та національні вхідні грошові перекази.
 • Безкоштовні транскордонні та міжнародні грошові перекази.

Вартість відкриття та щомісячна плата за цей спеціальний пакет становить 0,00 кун (безкоштовно).

Iдентифікація

OTP Bank, Хорватія дає можливість відкрити рахунок громадянам України з такими документами:

 1. Дійсний паспорт або ідентифікаційна картка. У разі відсутності паспорта або документа, що посвідчує особу, банк у виняткових випадках приймає інший документ, що посвідчує особу, якщо документи мають усі необхідні елементи.
 2. Номер OIB (особистий ідентифікаційний номер), виданий податковою інспекцією Хорватії.
 3. Посвідчення особи нерезидента під тимчасовим захистом, видане Міністерством внутрішніх справ Республіки Хорватія.

Сербія

Картка та рахунок

 • Громадяни України отримують картки і можуть використовувати їх для розрахунків і зняття коштів з банкоматів без обмежень.

Iдентифікація

Відкриття рахунку за паспортом.


Безпека обслуговування